13 Mayıs 2013 Pazartesi

Anneler Günümüz Kutlu Olsunİşte bu melek bana bu günü bu kadar anlamlı kılan, anne olma duysununu bana yaşatan... Şükürler olsun Allahım onu bana verdiğin beni anne yaptığın için:)))

Son bir haftadır hummalı bir çalışma var meleğimde. Resimler yapıyor, çiçekler koparıp getiriyor ve daha neler neler... Ve her seferinde sevgi kelebekleri kıskandırıyoruz ana kız :)))

Geçen akşam eline bir kağıt ve kalem almış geldi. "anne buyaya adını yazaymısın" dedi, yazdım aldı götürdü. Bir müddet sonra tekrar geldi "anne adının altına soyadınıda yazaymısın" Daha sonra o kağıdın üzerine bir kalp yapıştırmış ve "anneley günün kutlu olsun annecim seni çokkk seviyorum" diye boynuma sarıldı. Peşine ekledi; asıl hediyen bu diiiillll onlay süpriz:))))))
Cuma günü ise elinde bu hediyelerle geldi meleğim. Onları hazırlayan ellerin dert görmesin ballı lokmam. Bana yeryüzündeki en eşsiz hediye sensin...

Pazar günü kreşimizin düzenlediği kahvaltıda buluştuk. Herşey çok güzeldi. Hele öğretmenimizin hazırladığı final sürprizi muhteşemdi. Buyrun ...


Başta kendi annem olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Allahım bu duyguyu yaşamak isteyen herkese tatdırsın, mahrum etmesin inşallah.

3 yorum:

 1. Amiiiiin
  Rabbim isteyen herkese nasip etsin

  Nehir Naz ve seni çok öptüm

  YanıtlaSil
 2. bal lokması işte bu tam.. ne denir ki başka.. sevgi pıtırcığım benim..

  YanıtlaSil
 3. can arkadaşım tekrar anneler günün kutlu olsun....

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...