5 Ağustos 2011 Cuma

Hayyy bu benim dilimi eşşek arısı soksun!!!!!!

 
Sevgili Nil ve İçimizdeki Karnaval'ın dün ki postlarını okuduktan sonra inanın bana arkadaşlar sadece içinden maşallah kızıma dedim o kadar. Ama sanki maşallah diyen ben değilim gibi başıma geleni hiç sormayın.

Dün akşam nevresimlerimizi değiştirdik. Nedir benim bu nevresim çilem:))))) Tabii benim bu işi yapmam Nehir Naz sayesinde çok uzun sürüyor. Neyse beraberce çarşafı serdik, ben yastığın birini geçirdim o arada diğerini uzatıp "anneee hadi bununda yendini maviye dönüstüyyy" demez mi... İşe biraz ara verip yedim onu:))) Artık bizde yastık kılıfı geçirme = rengini dönüştürme:)))

Nehir Naz'ın yatağında bir sorun var ve bir süredir benimle beraber yatıyor. Kızımı uyuttum melekler gibi. Bir müddet sonra üzerini örtmek için gittim yorgan yaş. Önce bu ne kadar terlemiş dedimmmm ve der demez poposuna ellemem bir oldu veeeeee..........

Yaaaa inanmıyorum:((( Yaklaşık 2 aydır gündüzleri bezlenmiyoruz. İlk zamanlar biraz zorlandı ama sonraları alıştı. Ama geceleri ve dışarı çıkarken bezliyordum. Anneannemiz geldi anında "hayır çocuk ikileme düşer öyle olmaz" deyip geceleride çıkarttı bezi. Yani son bir aydır onuda bıraktık ve çok şükür hiçbir vukuatımız yoktu, takiiii o iki postu okuyana kadar. Suçlular ayağa kalkın:))))

Kızlar şaka bir tarafa demek ki benim kızım altına yapmıyor diye havalara girmişim hemen akabinde söndü havam:))) Bakalım hakkımızda hayırlısı bu akşam ne olacak?

7 yorum:

 1. Umarım bu durum sadece bir kez ile kalır. Benim büyük oğlum çok sık yapardı, zor bir süreç oluyor.

  YanıtlaSil
 2. çok zor zamanlar şu zamanlar biz çok oldu atlatalı, ama anneniz doğru söylemiş gece gündüz birden çıkartın bezi, ikilem yaşamasın, birde ben yatmadan 1 saat önce fazla sıvı gıda vermezdim, verdiysem eğer gece saatimi 2 veya 3'e kurar o saate kızımı kaldırır tuvalete götürürdüm, bu bir süre işe yarıyor ama bu gece saat kurup kaldırma işi fazla uzarsa o da tehlikeli bu sefer alışkanlık yapıyor ve nasıl olsa annem kaldırıyor deyip, çok sıkışsada bekliyor ve malesef o kötü kaza yaşanıyor :) sabırlar diliyorum.

  YanıtlaSil
 3. aynı durumu bende yaşadım.kızımı hiç övemem.içimden dahi olsa nazar ediyorum.

  YanıtlaSil
 4. Eyvah. Vallahi ben masumum. Ece dün de suladı yatağı. ama benim gece uyanamamdan dolayı oldu. Ece sanki hiç çişini tutamayacakmış gibime geliyor.

  NAz belki dün çok sıvı tüketmiştir, belki de biraz üşümüştür. O kaza herzaman olacak değil ki manolya. Hem sen hiç mi gece uyanıp çişe götürmüyorsun? maşallah NAz'a

  YanıtlaSil
 5. alışma sürecinde olur böyle kazalar.. bez yerine şu alıştırma kilotlarından deneseniz geceleri..

  YanıtlaSil
 6. İsteyerek yapmamıştır anensi ( arada olurmuş öyle kaçırmalar )
  Biz gündüz dahi bırakamadık yine de Aferin Nehir Naz'a ...Dün geceyi saymazsan annesi tuvaletini söylemeyi öğrenmiş ...
  Vay bizim halimize

  YanıtlaSil
 7. ah ne olursa olsun bende oğlumu övemem...hemen tersini yapar:)))

  umarım bir kerelik birşeydir...yoksa çok zor olur....sevgiyle...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...