16 Nisan 2013 Salı

Aklıma gelen başıma geldi :((((


Tarihe not düşelim : 04.04.2013 Kızımın saçlarını kestirdik...
 
Bizi tanıyanlar bilir saçımız çok kıymetlidir bizim!!! Doğdu doğalı kestirmemiştim. Önceleri zaten çok azdı. Annemin "bir yaş bir traş" ısrarlarınada boyun eğmedim :))) Sonra büyüdü kendi istemedi. Ve nihayetinde öğretmeninin ve benim ısrarlarıma dayanamayıp azıcık ucundan aldırmayı kabul etti ballı lokmam:)))Genelde sakindi. Tabii kesim örtüsü kaosunu atlattıktan sonra. Daha örtüyü kuaförün elinde görür görmez kendini koltuktan aşağı bir attı adam ne olduğunu şaşırdı. Hata bende ama uyarmalıydım:)))


O saçları tek tek toplattım önce tarttırıp parasını verecektim sonrada hatıra olarak saklayacaktım. Ama nafile :((( Akşam yatarken saçları kaldırıyım kadın yarın bunları atar dedim sonra yok canım niye atsın ki mutlaka buraya konmasının bir amacı olduğunu anlar diye düşündüm ve yattım. Temizliğe gelen teyzemiz "bunlar oturduğu yerde saçı kesip buraya koymuş" diye bir güzel yorum yap kendince ve temizlik sırasında saçları çöpe at :((((((

Delirdim ama nafile yapacak hiçbirşey yoktu, bir sonraki sefere inşallah dedim ve sakinleştim. Tabii tekrar o koltuğa oturtabilirsem Nehir Naz'ı. Rapunzel olacakmış artık saç kestirmek yokmuş:))))


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...