24 Ocak 2012 Salı

İlk karnemizi aldık:))))))

Canım kızım bu mutluluğuda yaşattı bize, cuma günü aldık karnemizi... O aslında pek önemsemedi ama ben deli olacaktım karneyi gördüğümde:))))) Her tarafı yıldızlarla dolu bir karne. Gelişim raporumuz daha çok yeni olduğumuz için yokmuş ama motive karnemize bayıldım.

3 yaşında alınan karneye bu kadar sevinen ben o zaman ne yapar bilemedim ama... darısı üniversite diplomamıza inşallah:))))))))))))

11 Ocak 2012 Çarşamba

Biz artık kreşliyiz......

Bakıcımız çok çirkin bir şekilde maaşına zam isteyince meşhur fıkra misali işine son verildi:)))))) Tekrar bir bakıcı işime gelmedi ve kreşe vermeye karar verdim. Acilinden detaylı bir araştırma ve geçen hafta perşembe günü alıştırma turlarıyla başladı Nehir Naz kreşe.





Pazartesi sabah bıraktık. Allahım meraktan kıvranıyorum, aramakda istemedim hemen ilk günden zırt pırt sonunda dayanamayıp aradım. Gülseren Hanım iyi olduğunu söyledi, öğlen gibi o aradı "merak ettiğinizi biliyorum, bilgi vermek için aradım" dedi. Çok iyiler.... "İlk günden sıkmasak uykudan sonra alsanız" deyince mantıklı geldi banada babası alıp işe getirdi. 




Şimdili kreşle ilgili hiçbirşey anlatmıyor. Sadece yanağındaki kalp çok güzel olmuş kızım deyince "akıllı duyduğum için yaptı öyetmenim" dedi:)))))

haaaaaaa birde dün akşam babasına ben odada değilken (özellikle bunu belirtmek istiyorum);

"öyetmenim bugün bana ozeee süyyymet istedi ama ben daha çüçüğüm annemm ozeee süüymeme izin veymiyoyyy dedim" demiş. Bu konu biraz beni düşündürdü, neden bana değilde babasına anlattının cevabı gayet açık tepkimden çekindi sanırım. Hemen olaya el atacağım tabiki... Tecrübeli annelerden bilgi aldım şimdi ilk fırsatta ona ödül olarak oje süreceğim. Artık evde tek başına değil diğer çocuklarıda görüyor, neden onların anneleri yasaklamadı, onlara zararlı değil mi gibi sorularla kızımın kafası karışmasın:)))))

Şimdilik yolunda gidiyor herşey, umarım böyle devam eder....
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...